Pages Menu

Categories Menu
Wpływ muzyki na rozwój dziecka: korzyści i sposoby wykorzystania
W dzisiejszych czasach, coraz więcej rodziców zwraca uwagę na wpływ, jaki muzyka może mieć na rozwój ich dzieci. Odkrycia naukowe wskazują na pozytywne
Funkcjonalne rozwiązania w meblach dla dzieci: praktyczne i inteligentne design
FUNKCJONALNE ROZWIĄZANIA W MEBLACH DLA DZIECI: PRAKTYCZNE I INTELIGENTNE DESIGN

Meble dla dzieci nie tylko powinny być ładne, ale przede
Jak rozwijać umiejętność koncentracji u dzieci: zabawy z układankami i gry planszowe
Jak rozwijać umiejętność koncentracji u dzieci: zabawy z układankami i gry planszowe

W dzisiejszym świecie, w którym dzieci są otoczone
Wartość zabawek edukacyjnych z drewna: trwałość i ekologiczność
Zabawki edukacyjne z drewna to wspaniały sposób na rozwijanie inteligencji i umiejętności dziecka, a więc warto zwrócić uwagę na ich wartość. W niniejszym
Meble dla dzieci z wbudowanym systemem oświetlenia: funkcjonalność i atmosfera
Praktyczne meble dla dzieci z wbudowanym systemem oświetlenia: funkcjonalność i atmosfera

W dzisiejszych czasach meble dla dzieci nie muszą
Foteliki i poduszki do karmienia
Karmienie małych dzieci

Odpowiednie karmienie dzieci jest ważne. Jeszcze ważniejsze jest zadbanie o to, aby karmione dobrej jakości pokarmem były noworodki. Z tego też powodu tak wiele
Zabawy z puzzlami dla dzieci: rozwijanie spostrzegawczości i logicznego myślenia
ZABAWY Z PUZZLAMI DLA DZIECI: ROZWIJANIE SPOSTRZEGAWCZOŚCI I LOGICZNEGO MYŚLENIA

Dzieci uwielbiają się bawić, zwłaszcza gdy mogą połączyć

Posted by on kwi 14, 2023 in Artykuly dla dzieci |

Zestawy Playmobil polecane dla chłopców i dziewczynek

Zestawy Playmobil polecane dla chłopców i dziewczynek

Zabawki Playmobil to dopracowane w najdrobniejszych szczegółach figurki ludzi i zwierząt, a także niezwykle realistyczne budynki, pojazdy i akcesoria, z których można wyczarować świat w miniaturze. Nic dziwnego, że dzieci uwielbiają się nimi bawić i ciągle domagają się kolejnych zestawów. Które z nich spodobają się chłopcom, a które stworzono głównie z myślą o dziewczynkach? Podpowiadamy!

Serie Playmobil, które spodobają się małym chłopcom 

Który chłopiec nie lubi bawić się w strażaka albo policjanta, organizować pokazów kaskaderskich lub ujarzmiać dinozaurów? Wszystko to i wiele więcej możliwości wciągającej zabawy oferuje marka Playmobil, tworząc serie niezwykle atrakcyjne dla chłopców. Znajdzie się tu coś dla małych miłośników motoryzacji, wypraw w kosmos, piratów, piłki nożnej i innych sportów, a także kultowych filmów i uwielbianych animacji.

Klientom szukającym zestawów Playmobil dla chłopców szczególnie polecamy serie Dino Rise, City Action, Sports & Action, Stunt Show czy Space, które zapewnią długie godziny pełnej emocji, kreatywnej zabawy w odgrywanie ról i tworzenie własnych scenariuszy pełnych przygód – podpowiada pracownik hurtowni zabawkowej Kraina Zabawy.

Zabawki Playmobil idealne dla dziewczynek 

Dziewczynki również znajdą wśród zabawek Playmobil wiele zestawów, które podbiją ich serca. Ogromną popularnością cieszą się na przykład miniaturowe stajnie pełne pięknych koni i akcesoria do ich kompleksowej pielęgnacji, jazdy i startów w zawodach, jakie można znaleźć w serii Country. Pasjonujące może być także tworzenie i urządzanie domu oraz organizowanie życia jego mieszkańców i całego miasteczka (seria City Life). Dziewczynki chętnie bawią się również figurkami księżniczek z serii Princess, które mieszkają w olśniewających zamkach, a na bal jadą powozem zaprzężonym w siwe rumaki.

Mniej oczywiste zabawki Playmobil dla dziewczynek obejmują rozmaite pojazdy, wyprawę na Marsa czy figurki dinozaurów lub dzikich zwierząt. Ponadto wiele z nich ucieszą zestawy inspirowane lubianymi animacjami, takimi jak Dragons („Jak wytresować smoka”), „Mustang: Duch Wolności” czy „Scooby-Doo!”.

Poza seriami dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Playmobil oferuje także zabawki dla najmłodszych. Z myślą o maluchach w wieku od 1,5 roku do 4 lat powstała seria 1.2.3. zawierająca duże, bezpieczne elementy, które spodobają się zarówno małym dziewczynkom, jak i chłopczykom.