Pages Menu

Categories Menu
Zabawy z wodą dla dzieci: eksploracja właściwości i odkrywanie zabawy
ZABAWY Z WODĄ DLA DZIECI: EKSPLOARACJA WŁAŚCIWOŚCI I ODKRYWANIE ZABAWY

Woda jest wspaniałym elementem do zabawy dla dzieci. Dzieci kochają się bawić
Zabawy z geometrią dla dzieci: konstruowanie i kształtowanie przestrzeni
Zabawy z geometrią dla dzieci: konstruowanie i kształtowanie przestrzeni

Geometria to dziedzina nauki, która zajmuje się badaniem kształtów, wymiarów,
Wykorzystanie marketingu behawioralnego do lepszego zrozumienia potrzeb klientów
Marketing behawioralny to strategia marketingowa, która skupia się na analizie zachowań klientów oraz wykorzystaniu tych informacji do lepszego
Meble dla dzieci w intensywnych kolorach: energia i radość w pokoju dziecka
Meble dla dzieci w intensywnych kolorach: energia i radość w pokoju dziecka

Dzieci to źródło radości dla rodziców i całego otoczenia. Jednym
Meble dla dzieci w modnych kolorach i wzorach: wprowadzenie stylu i charakteru
Meble dla dzieci w modnych kolorach i wzorach: wprowadzenie stylu i charakteru

Dla wielu rodziców projektowanie pokoju dziecka jest czymś
Edukacyjne gry i zabawy matematyczne dla dzieci: nauka przez zabawę
Matematyka to przedmiot, który dla wielu dzieci kojarzy się ze szkolnymi egzaminami, zadaniami domowymi i ciężkim wysiłkiem umysłowym. Jednakże, z pomocą
Zabawy teatralne dla dzieci: rozwijanie wyobraźni i umiejętności aktorskich
Zabawy teatralne dla dzieci: rozwijanie wyobraźni i umiejętności aktorskich

Wprowadzenie
Teatr to sztuka, która może pomóc dzieciom rozwijać

Posted by on kwi 14, 2023 in Artykuly dla dzieci |

Zestawy Playmobil polecane dla chłopców i dziewczynek

Zestawy Playmobil polecane dla chłopców i dziewczynek

Zabawki Playmobil to dopracowane w najdrobniejszych szczegółach figurki ludzi i zwierząt, a także niezwykle realistyczne budynki, pojazdy i akcesoria, z których można wyczarować świat w miniaturze. Nic dziwnego, że dzieci uwielbiają się nimi bawić i ciągle domagają się kolejnych zestawów. Które z nich spodobają się chłopcom, a które stworzono głównie z myślą o dziewczynkach? Podpowiadamy!

Serie Playmobil, które spodobają się małym chłopcom 

Który chłopiec nie lubi bawić się w strażaka albo policjanta, organizować pokazów kaskaderskich lub ujarzmiać dinozaurów? Wszystko to i wiele więcej możliwości wciągającej zabawy oferuje marka Playmobil, tworząc serie niezwykle atrakcyjne dla chłopców. Znajdzie się tu coś dla małych miłośników motoryzacji, wypraw w kosmos, piratów, piłki nożnej i innych sportów, a także kultowych filmów i uwielbianych animacji.

Klientom szukającym zestawów Playmobil dla chłopców szczególnie polecamy serie Dino Rise, City Action, Sports & Action, Stunt Show czy Space, które zapewnią długie godziny pełnej emocji, kreatywnej zabawy w odgrywanie ról i tworzenie własnych scenariuszy pełnych przygód – podpowiada pracownik hurtowni zabawkowej Kraina Zabawy.

Zabawki Playmobil idealne dla dziewczynek 

Dziewczynki również znajdą wśród zabawek Playmobil wiele zestawów, które podbiją ich serca. Ogromną popularnością cieszą się na przykład miniaturowe stajnie pełne pięknych koni i akcesoria do ich kompleksowej pielęgnacji, jazdy i startów w zawodach, jakie można znaleźć w serii Country. Pasjonujące może być także tworzenie i urządzanie domu oraz organizowanie życia jego mieszkańców i całego miasteczka (seria City Life). Dziewczynki chętnie bawią się również figurkami księżniczek z serii Princess, które mieszkają w olśniewających zamkach, a na bal jadą powozem zaprzężonym w siwe rumaki.

Mniej oczywiste zabawki Playmobil dla dziewczynek obejmują rozmaite pojazdy, wyprawę na Marsa czy figurki dinozaurów lub dzikich zwierząt. Ponadto wiele z nich ucieszą zestawy inspirowane lubianymi animacjami, takimi jak Dragons („Jak wytresować smoka”), „Mustang: Duch Wolności” czy „Scooby-Doo!”.

Poza seriami dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Playmobil oferuje także zabawki dla najmłodszych. Z myślą o maluchach w wieku od 1,5 roku do 4 lat powstała seria 1.2.3. zawierająca duże, bezpieczne elementy, które spodobają się zarówno małym dziewczynkom, jak i chłopczykom.